REPERTOÁR MALÉ SCÉNY
ročník 6, číslo 9 (1968)

Zde najdete notové zápisy pro skladby Jen bůh ví, Tragédie Bohémova a Zahoď lásku.


PRÁZDNINY NA ZEMI
Vydal SUPRAPHON v roce 1982

Obsahuje noty k písním:

Přílet - Kraj odkud odletěli ptáci (Ptáci) -  Co všechno se tu může tát (Voda) - Nechoď dál! (Město) - Strom - Vzdálenosti (Země) - Rezervace motýlů - To nic to jen vzduch (Vzduch) - Návrat.ULICE
Vydal SUPRAHON v roce 1985

Obsahuje noty k písním:
Ulice I. (Život) - Okno mé lásky (Láska) - Úspěšný mladý muž (Úspěch) - Tváře slov (Strach) -  Ulice II. -  Paní Nostalgie (Samota) -  Já (Sobectví) - Černá mše za nukleárního Boha (Nenávist) - Každý den (Ohlédnutí) - Ulice III. (Život).


LABORATOŘ
Vydal SUPRAPHON v roce 1985

Obsahuje noty k písním:
Laboratoř, Pohlazení skoro jako láska, Kartotéka, Noční služba, Roboti už jdou, Kyvadlo času, Co s tím?,  Podivín, Hodná holka, Neučte roboty.OLYMPIC 40 PÍSNÍ
Vydal SUPRAPHON v roce 1987

Obsahuje noty ke skladbám:
Dej mi víc své lásky, Snad jsem to zavinil já, Želva, Krásná neznámá, Pták Rosomák, Dynamit, Kufr, Únos, Slzy tvý mámy, Nebe nad hlavou, Jdou děti jdou, Už je jí líp, Ty slzy dávno vpila tráva, Nech to být, On, Taky jsem se narodil bos, Rezervace motýlů, Kraj odkud odletěli ptáci, Co všechno se tu může stát, Já, Ulice, Paní Nostalgie, Okno mé lásky, Neučte roboty, Laboratoř, Roboti už jdou, Osmý den, Jasná zpráva, Blíženci, Nikdo nejsme akorát, Je to tvá vina, Vlak co nikde nestaví, Volný pád, Kanagom, Tůdle-nůdle, Jako za mlada, Je to "Dej", Žárlíš, Co je vůbec v nás, Bigbít.

99 PÍSNÍ OLYMPICU
Vydala BEST I.A., a.s. v roce 1994.

Obsahuje noty ke skladbám:
Agáta, Anděl, Ať, Bigbít, Bláznivej Kiki, Blíženci, Bloud král, Bon soir M'lle Paris, Co je to vůbec v nás, Co s tím (Laboratoř), Co všechno se může stát (Voda),  Černá mše za nukleárního boha,  Dám zejtra zas flám, Danny, Dědečkův duch, Dej mi na klín oči unavený, Dej mi víc své lásky, Dobrý ráno, Dynamit, Hry a slzy, Inzerát, Já (Ulice), Já je znám, Já tam byl, Jako zamlada, Jako tele na vrata,  Jasná zpráva, Je to tvá vina, Jedeme dál (s Petrou Janů), Jen bůh ví, Kamenožrout zelený, Kanagom, Kartotéka snů (Laboratoř), Každej chvilku tahá pilku, Každý den (Ulice), Když jsem bejval tramp, Když ti svítí zelená, Kraj odkud odletěli ptáci (Prázdniny na Zemi), Krásná neznámá, Kufr, Láska trojdenní, Laboratoř (Laboratoř), Línej skaut,  Maraton, Mary, Modravý mámení, Mr. Den a Lady Noc, Můj klid, Naděje nad hlavou, Nebezpečná postava, Nech to být, Nechoď dál/Město (Ulice), Neučte roboty (Laboratoř), Nikdo nejsme akorát, Nikdo neotvírá, Okno mé lásky (Ulice), On, Osmý den, Otázky, Paní Nostalgie (Ulice), Pět cestujících, Podivín (Laboratoř), Pohlazení skoro jako láska (Laboratoř),  Pohřeb své vlastní duše, Přílet (Prázdniny na Zemi), Proč zrovna ty, Psychiatrický prášek, Pták Rosomák, Rezervace motýlů (Prázdniny na Zemi), Roboti už jdou (Laboratoř), Sluneční píseň, Slzy tvý mámy, Smutné ráno, Snad jsem to zavinil já, Sprcha, Stárnout, Stejskání, Strom (Prázdniny na Zemi), Strejček Jonatán, Svatojánský happening, Taky jsem se narodil bos, Telefon, To nic to jen vzduch (Prázdniny na Zemi), Tváře slov, Ty slzy dávno vpila tráva, Ulice (Ulice), Únos, Úspěšný mladý muž (Ulice), Už je jí líp, Už je po..., Vlak co nikde nestaví, Vůně benzínu, Vzdálenosti (Prázdniny na Zemi), Vzpomínka plíživá, Z bílé černou, Zahoď lásku, Žárlíš, Želva.


20 NEJVĚTŠÍCH HITŮ
Vydalo EDITIO MORAVIA v roce 1997

Obsahuje noty ke skladbám:
Agáta, Bon soir mademoiselle Paris, Dám zejtra zas flám, Dej mi víc své lásky, Jasná zpráva, Dynamit, Láska trojdenni, Nebe nad hlavou, Nebezpečná postava, Okno mé lásky, Pták Rosomák, Snad jsem to zavinil já, Strejček Jonatán, Už je jí líp, Slzy tvý mámy, Únos, Ty slzy dávno vpila tráva, Vlak co nikde nestaví, Želva.

OLYMPIC 112 PÍSNÍ
Zpěvník vycházející z předlohy 99 Písní Olympiku. Tentokráte však 112 těch nejznámějších písní plus jako bonus CD s ukázkami z těchto songů. Zpěvník má tvrdé desky a je v kroužkové vazbě, což usnadňuje otáčení stránek. Vydala BEST I.A. ,a.s. v roce 2006. Pořídit jej můžete v našem internetovém obchodě.

Obsahuje noty ke skladbám:
Agáta, Ajajaj, Anděl, Ať, Bigbít, Bláznivej kiki, Blíženci, Bloud král, Bon soir mademoiselle Paris, Co je vůbec v nás, Co s tím, Co všechno se tu může stát /Prázdniny na Zemi/, Dám si tě klonovat, Dám zejtra zas flám, Danny, Dávno, Dědečkův duch, Dej mi na klín oči unavený, Dej mi víc své lásky, Děťátko, Dobré ráno, Dynamit, Giordanno Bruno, Hry a slzy, Inzerát, Já /Ulice/, Já je znám, Já tam byl, Jako tele na vrata, Jako zamlada, Jasná zpráva, Je to tvá vina, Jedeme dál, Jednou, Jen bůh ví, Jsem tak línej, Kamenožrout zelený, Kanagom, Kartotéka snů, Každej chvilku tahá pilku, Každý den /ulice/, Když jsem bejval tramp, Když ti svítí zelená, Kraj odkud odletěli ptáci /Prázdniny na Zemi/, Krásná neznámá, Kufr, Květinový dítě, Laboratoř /Laboratoř/, Láska trojdenní, Línej skaut, Máma, Marathón, Mary, Modravý mámení, Mr. Den a Lady Noc, Můj klid, Naděje dvou, Nebe nad hlavou, Nebezpečná postava, Nech to být, Nechoď dál /Ulice/, Nějak se vytrácíš má lásko, Neučte roboty, Nikdo nejsme akorát, Nikdo neotvírá, Okno mé lásky /Ulice/, On, Osmý den, Otázky, Paní Nostalgie /Ulice/, Pět cestujících, Písečnej červ, Podivín /Laboratoř/, Pohlazení skoro jako láska /Laboratoř/, Pohřeb své vlastní duše, Proč zrovna ty?, Přílet /Prázdniny na Zemi/, Psychiatrický prášek, Pták Rosomák, Rezervace motýlů /Prázdniny na Zemi/, Roboti už jdou /Laboratoř/, Sluneční píseň, Slzy tvý mámy šedivý, Smutné ráno, Snad jsem to já, Snad jsem to zavinil já, Sprcha, Stárnout, Stejskání, Strejček Jonathán, Strom /Prázdniny na Zemi/, Svatojánskej happening, Taky jsem se narodil bos, Telefón, Ten kluk /Béda/, To nic to jen vzduch /Prázdniny na Zemi/, Tváře slov /Ulice/, Tvé neklidné svědomí, Ty slzy dávno vpila tráva,  Ulice /Ulice/, Únos, Úšpěšný mladý muž /Ulice/, Už je jí líp, Už je po ..., Vlak co nikde nestaví, Vůně benzínu, Vzdálenosti /Prázdniny na Zemi/, Vzpomínka plíživá , Z bílé černou, Zahoď lásku, Žárlíš, Želva.

KDYŽ TI SVÍTÍ ZELENÁ
A nakonec malý bonus, který vyšel pouze pro členy fanklubu Olympic. Vydal FCO Mimoň v roce 1989.
Obsahuje noty a akordy k písní z alba Když ti svítí zelená:
Když ti svítí zelená, Inkoustová tečka, Letní vdovci, Aspoň poletíš, Já někde čet, Proč zrovna ty, Lidi, Hej ty!, Naděje dvou, Nulový šance, Každej chvilku tahá pilku.
Srpen 2020
PoÚtStČtSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Výrava - Olympic tour 2020
Hořice na Šumavě - Olympic tour 2020
Šternberk - Olympic tour 2020
Buchlovice - Olympic tour 2020

Zobrazit všechny koncerty

Galerie

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Přejít do galerie

Ke stažení

 • Audio
 • Pozadí
 • Ostatní
 • Pro pořadatele

Video

Novinky e-mailem 

Management Olympic 

Dagmara Durecová
dagmara@bestia.cz
Telefon: 220 806 802
Mobil: 602 320 109
Podporujeme

Vytvořilo
intencio s.r.o.

zobrazit všechny novinky
 • Duet Petra Jandy a Petra Koláře
  07.07.2020
  Pošlete hlas duetu P.Janda a P.Kolář - Ta holka ? Písnička je zařazena do hitparády Česká dvanáctka - hlasovat můžete zde a písničku si můžete poslechnout zde.
 • Živááák radia Impuls
  01.07.2020
  Petr JANDA dnes živě z hudebního klubu Doupě od 20:00 na Rádiu Impuls.
 • Olympic 2020 - Stálý host
  09.06.2020
  A je to tady!Po pečlivém vyhodnocení konkurzu na našeho nového klávesáka, jsme se v kapele jednomyslně shodli na tom, kdo se jím stane. Nebylo vůbec jednoduché vybrat, protože všichni čtyři kluci hrají skvěle a bylo super si s nimi zahrát. Ale…
 • Konkurz na klávesistu - Filip Vavřička
  09.06.2020
  A jako poslední medailonek Filipa Vavřičky.
 • Konkurz na klávesistu - Pavel Březina
  05.06.2020
  Dnes vám přinášíme medailonek Pavla Březiny.