Pouze registrovaní uživatelé smějí přispívat do diskuze. Přihlášení

  Zpět

  jooooooo tady to žije
  radekjack, 05.05. v 15:51

  Pro zaprděný fandy co se pokaždý zkroutí při sebemenším přisprostlém slovu a nedokážou zde i řízně diskutovat....prosim vás tohle je normální živoucí kapela a jak tak sleduju tak fakt i ve svym věku má mladší názory než většina lidí zde....mrkněte např. na stránky Arakainu - toto je diskuse !!!!Hoďte ty svý staromilenecký bačkory do hnoje a trošku oživněte VY mrtvoly....:-))

  RE:jooooooo tady to žije
  oldmamut, 05.05. v 18:34

  Čau,tak jsem málem umřel zvědavostí,jakže to vypadá na těch "správnejch"stránkách a v "živý diskuzi"...No,hned na samým začátku jsou "Pravidla k diskuzi:Reklama,tapetování a vulgární či jinak nechutné příspěvky budou smazány.Za porušení pravidel následuje zákaz přispívání do diskuze." Uf,uf,docela jsem si oddychl,jelikož se mi při čtení "jejich"diskuzních příspěvků zdálo,že máme zhruba stejnej slovník.Nerad mluvím(za každou cenu) spisovně a jelikož žiju ve společnosti normálních-v Tv diskuzních pořadech se tomu říkalo "obyčejnejch"-lidí,vypadne mi občas něco nepublikovatelnýho,ale na olympickejch stránkách bych si ty přisprostlý výrazy rád odpustil.Jednak je toho všude(i v médiích) dost a pak je to daný tématem.Třeba jsou nějaký diskuzní stránky,kde je kultura jazyka na bodu mrazu a tam by mi nevadilo,jestli se v jedný větě vyjmenuje celej anatomickej slovník.Taky tady přispívaj děti a to je fajn.Už toho nechám,asi moc kecám,že?

  RE:jooooooo tady to žije
  milanmilan2, 05.05. v 19:41

  Ahojky, myslím, že je vše v diskusi O. K. Něco se někomu líbí, něco se nelíbí. Někdo píše, když má co sdělit, někdo pak zase reaguje, když chce svůj názor zveřejnit.
  Diskusi sleduji pravidelně a vyložené vulgarismy tady zrovna nenecházím.
  Olympic kultivuje. Pravidelně sleduji diskusi na www.brichta.cz">www.brichta.cz, tam se řeší spousta mimohudebních záležitostí - církvemi počínaje a chlastem konče. Faktem je, že téměř denně odpovídá Aleš Brichta, i další členové taky píšou.
  Faktem je, že tady se přímo členů skupiny nikdo na nic neptá .... A když jsem se před časem Petra J. ptal, tak odpověď jsem dostal.
  Jinak ještě k Brichtovu webu. Kdo se chce opravdu, ale opravdu ( zdarma ) slušně pobavit, doporučuji vyhledat asi 3 měsíční dopisování JOSEFA a člena kapely " Vlčáka ", fakt jsem se už tak dlouho nepobavil. Skoro námět na film - " Josef a jeho kazeta ". Ahojky, Milan.

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 20:17

  takhle nějak bych to viděl....

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 21:11

  ne asi máš pravdu

  RE:jooooooo tady to žije
  semtamťuk, 05.05. v 22:13

  Řekl Murphy - nikdy se nehádej s blbem, někdo by si nemusel všimnout, že je mezi váma rozdíl.
  A přece mi to, ku.va, nedá - někdy to, vole, po mě dočteš, nebo tě, do p.če, rozčílí už to množství pojmů ? Vyli. mi. Se.u na tebe ...Bylo to vono?
  ( sorry děti ) Můžeme přitvrdit, dej mi svoje číslo, umím to i ústně.
  Až tady místo "zaprděných staromilů" zaujme tvrdé
  jádro kombinované oddanými uctívači, pak nastane řízná diskuse. Já nevím o čem, ale dvakrát do měsíce sem kouknu. Pro našeho rockera sem občas hodím pár fórů z místního bulváru, aby ožil.
  Naštěstí to pindání nemá vliv ani na můj vkus ani a kariéru Olympicu. Je to takovej bezvýznamnej relax.
  Už jsem zase překročil počet řádků, radši mizím, jsem dneska nějakej startovací. Nazdar !

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 6:18

  Nevím co řekl Murphy ,ale vím co zde píšeš ty a opravdu buď v klidu těch silnejch POJMŮ tam fakt mnoho nemáš......a schovávat se za děti(nevim ,ale ještě sem zde žádné nezaregistroval-snad jediný případ asi před rokem....) je velmi,velmi snadné ,ale nedůstojné pána intelektuála,který mi někdy svou letorou připomíná postavu VARLA FRIŠTENSKÉHO z divadla J.Cimrmana
  a ještě poradím - na nervy je dobré omývat př**ození vlažnou vodou a třít nohy frote ručníkem :-)))

  RE:jooooooo tady to žije
  kodl, 06.05. v 9:57

  Pro začátek, Mohl by jsi Jacku prosím znovu otisknout tu nechutnou báseň, diky které si o tobě myslím, co si myslím? mohl by jsi to udělat, ať ostatní vědí a posoudí, zdali to bylo v pořádku, nebo ne? zkus to, v případě, že se ti to povede, budu pokračovat. Díky

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 18:21

  No pokud ti to pomůže tak ji tady někde určitě najdu ,ale to bys mohl udělat sám ......z hlavy ji fakt neznám,neb sem slyšel daaaaaaaaaaaaleko lepší :-))

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 18:26

  bohužel už to tady neni - z mé dílny je zde pouze toto : TAK VŠEM VÁM ZDE PŘEJI - DNEŠNÍ DEN AŤ PROŽIJETE BEZ ŮHONY A PO CELÝ TEN ROK CO PŘICHÁZÍ AŤ VÁM SVÍTÍ ZELENÁ !!!! .....ano pokud je i toto vulgární tak se omlouvám :-))) hlavně malým dětem co zde běžně brouzdaj ,zjm. kojencum a dětem předškolního věku :-)))))))))

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 18:28

  Mimochodem - ty musíš být šílenej suchar .........neni to vulgární ? SUCHAR.....:-)))))))) JOOOOOOOOO TO JE PR**L

  RE:jooooooo tady to žije
  kodl, 06.05. v 19:22

  Takže tobě neslouží pamět..fajn, i s touhle variantou jsem počítal.
  Takže pro pořádek přepis Vánocniho přáni, které jsi sem vlastoručně dal, a vepsal.
  SANĚ SE POSRALY, SOBI ZDRHLI, VYMKNUL JSEM SI KOTNÍK, ČERTI MĚ PROCHLASTALI PRACHY S KURVAMA, TAK SI LETOS LASKAVĚ NAJDI JINÉHO KOKOTA, CO TI NADĚLÍ DÁRKY.TVŮJ JEŽÍŠEK.
  Tolik tedy Jackovo přáni..
  Od té doby, co jsem tě upozornil na to, že psát podobné věci je, mírně řečeno podivné, jsem u pana Jacka suchar(dnes čerstvý výplod), zaprděnec v bačkorách atd, a jsem rovněž součástí fandů sk. Olympic, kteří když nepřispívaji, jak si pan Jack představuje, tak i ze mě se mu chce blejt.
  Napomenul jsem ho hlavně proto, že Olympic jako jedna z mála kapel, má několik generací fanoušků, a představa, že to čte 10 ti letej špunt, mě přijde poněkud pod úroveň.
  Prosím tedy at stálé, nebo náhodné fanoušky o napsání svého názoru.
  Tebe Jacku dodělám vzápětí, jelikož sis tentokrát vzal opravdu silné sousto..

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 20:15

  Hoň se jak chceš tvoje věc - jen tak pro pořádek - moto si opravdu nepamatuju,neb sem ho našel na w..vtípky .a další věc narozdíl od tebe jsem nikdy(s ohledem aby se někdo nepohoršoval )- NENAPSAL vulgarismus komplet jak má být- vždy tam byla alespoň * víš? Takže lidi jako ty co se zde oháněj nějakou morálkou jsou pouze a jen k smíchu ....
  P.S. to tvé vyhrožování na konci.......nevim kdo je zde sprostý a vulgární

  RE:jooooooo tady to žije
  kodl, 06.05. v 20:44

  Takže fajn, už sis vzpoměl..mimochodem opět vedle, tohle byl přímo tvůj přepis, důkaz můžu poskytnout.
  Víš, já ti nevyhrožuju, myslím, že máš v životě co do činění sám se sebou, viď.
  Myslíš si jakej si borec..ty přeci říkáš všechny věci na rovinu, rovnou. Vždycky sem přilítneš, kdo s tebou nesouhlásí toho pourážíš, co tobě se nelíbí pohaníš.Jak už tady někdo napsal, a to souhlasí, vidíš jen černě nebo bíle..
  Původně jsem chtěl napsat a oponovat ti, že suchar apod.rozhodně ne.Ale mávám rukou..
  Víš, pánbůh mě nadělil snad talent a určité schopnosti..
  Už dlouhá léta se živím úspešně hudbou a ústy..zvládnul by jsi třeba hokej na Staromáku, kde je 30 tisíc lidí, je bavit? no, asi by to nedali zaprděnci a sucharovi..a jiný věci.
  Ale za co jsem ze všeho nejvíc vděčnej, je to, že snad mám schopnost cítit, kdy ubrat a kdy přidat..kdy si něco můžeš dovolit, a kdy už ta hranice končí..
  To je to, co tobě naprosto zásadně chybí..je mě to ukradený v případě, když se doma dohaduješ se svojí starou a jejím vkusu, kterej tady všem cpeš.Ale tady seš na veřejným místě, a tak se podle toho chovej.
  Tím jsem s tebou skončil, jelikož tvoje hloupost a povrchnost necítit podstatný věci mě nebaví.

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 06.05. v 21:07

  Vzal sem si z toho takové ponaučení,že pokud budu ještě někdy požádán o nějakou tu rekonstrukci,takže se vám na to vy--ru........ano také nemám sebemenší chuť s tebou a Semtamťukem debatovat ......zdar

  RE:jooooooo tady to žije
  Gepa, 07.05. v 9:01

  :-D Tohle je naprosto nejzoufalejší vlákno z celé diskuse .... hádat se kdo je drsnější a sprostější. Čekal bych to tak někde na servru Třech sester, Kabátů, nebo podobné muziky IV. cenové skupiny. Ale aspoň jsem se pobavil ... Tak schválně. Který geroj napíše sprostější výraz a projde mu to .... já to tak nějak nemám zapotřebí. Ale aspoň to je k zasmání...

  RE:jooooooo tady to žije
  semtamťuk, 07.05. v 9:58

  Zkus to taky, nic to není. Máš na to !

  RE:jooooooo tady to žije
  radekjack, 07.05. v 16:13

  :-)) tak já si myslim,že už je to vyřešený....vzduch se pročistil jak po bouřce a aspoň za svou osobu můžu říct že to tady hrotit nebudu..........ale svuj názor napíšu

  Zpět

  Leden 2020
  PoÚtStČtSoNe
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Praha - Český ples
  Jičín - Olympic tour 2020
  Pelhřimov - Olympic tour 2020
  Semily - Olympic tour 2020

  Zobrazit všechny koncerty

  Galerie

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Přejít do galerie

  Ke stažení

  • Audio
  • Pozadí
  • Ostatní
  • Pro pořadatele

  Video

  Novinky e-mailem 

  Management Olympic 

  Dagmara Durecová
  dagmara@bestia.cz
  Telefon: 220 806 802
  Mobil: 602 320 109
  Podporujeme

  Vytvořilo
  intencio s.r.o.

  zobrazit všechny novinky
  • Petr Janda v USA
   13.01.2020
   V březnu zavítá Petr Janda opět do USA a při té příležitosti odehraje několik vystoupení - více informací zde.
  • Křest LP a CD Pták Rosomák
   20.11.2019
   Dne 18.11.2019 pokřtila skupina Olympic v Malostranské Besedě LP a CD Pták Rosomák. Kmotry byli Karel Deniš ze Supraphonu, František Táborský, Lukáš Pavlík z Chinaski, Pavel Chrastina a Ladislav Klein. Křtilo se absinthem.
  • Pták Rosomák
   26.09.2019
   50 let od původního vydání se Pták Rosomák vrací! 4. října vychází reedice tohoto druhého dlouhohrající alba skupiny Olympic a již nyní si jej můžete předobjednat v našem e-shopu - a to jak na CD, tak na LP.
  • Předprodej vstupenek do Stříbrné Skalice
   16.05.2019
   Předprodej vstupenek na vystoupení Olympiku ve Stříbrné Skalici 13. července byl zahájen. Vstupenky v předprodeji zakoupíte v síti Ticketstream.
  • Reedice alba Želva
   25.04.2019
   Album Želva vychází nově v reedici s několika bonusy a již nyní si ho můžete objednat v našem e-shopu.