Pouze registrovaní uživatelé smějí přispívat do diskuze. Přihlášení

  Zpět

  P.Březina
  stone, 07.06. v 21:15

  Blahopřeji P.Březinovi k vítězství v konkurzu, těším se, že dodá Olympicu novou energii a přispěje k úspěchu nového alba!

  RE:P.Březina
  Gepa, 08.06. v 7:22

  Taky blahopřeji vítězi. Těším se na novou desku a nějaký ten koncert.

  RE:P.Březina
  semtamťuk, 08.06. v 12:15

  Tak jo, no … v mým pořadí byl Pavel Březina číslo 2. Už kvůli popíkovému angažmá. Ale řemeslník to bude asi solidní. Číslo jedna mohl mimo jiné znova přitáhnout víc mladých .. a víc důležitějších důvodů už pitvat nebudu, je to passé. Pokud se kapela shodla jednomyslně, tak asi věděli proč. Přeju hodně úspěchů a těším se na desku.

  RE:P.Březina
  Saytka, 08.06. v 20:24

  Tož býti já ten co rozhoduje,tak volím Filipa, poněvadž a protože měl dle mého názoru jednoznačně nejlepší techniku hraní,ty jeho prstíky jsou neskutečně rychlé.. prostě by se hodil na ještě tvrdší Olympic, což si přeju...;););)....to co sem slyšel a viděl,tak volím jeho. A vůbec mě nevadí,že se OCTNUL na TÉTO PLANETĚ o trochu déle než kluci...;).. ale nebyl sem na zkouškách, takže kluci asi vědí,co dělají...a asi Březina je výrazně lepší skladatel, což rozhodlo...a je Jirkovi nejvíce vizuálně podobný...:D...neee, Březina je samozřejmě dobrej, měl sem ho jako číslo 2... takže se těším na album, které bude určitě ještě o kousek TVRDŠÍ než byl TRILOBIT, viď DJANGO..;);););).....tož této zprávě dávám AMEN....a jdu si dnes už asi po 12-cté pustit NEJLEPŠÍ SOULAD Ferdy s Djangem s názvem........ NULOVÝ ŠANCE..........ten SONG je prostě LEPŠÍ než SVÍČKOVÁ...;);););) A to SVÍČKOVOU ZBOŽŇUJU....

  RE:P.Březina
  zd.st, 09.06. v 9:47

  Jo jo.....stejný problém i u mne. Ta history je prostě tak nějak....no raději toho nechám.
  Navíc v osobním profilu, pozdrav " čau lidi..." trochu děsí, ale tohle sem vlastně tahat nechci.
  Prostě změna a uvidí se.

  Nakonec možná všechny asi pořádně naštvu. Dle mého taková ta kompaktní hudební éra Olympicu ( vlastně třetí v historii skupiny) skončila odchodem Milana Peroutky. Možná to slyším
  špatně, ale ona ta linka s Milanem Broumem, tak nějak živočišně šlapala. Teď mi to tam prostě chybí. A přesně z toho mám strach po odchodu Jirky Valenty.
  Přeji tandemu Janda Broum ať to zvládnou....budu vás nadále po očku rád sledovat i poslouchat…..

  RE:P.Březina
  Gepa, 09.06. v 12:30

  S tou rytmikou nesouhlasím.... Martin Vajgl se výborným způsobem umí přiblížit originálním nahrávkám, Ferda všechno bubnoval po svým. Viz např. Laboratoř.

  K té historii (to už bude reakce i na ostatní).
  Jirka Valenta přišel z Karamelu (Finská sauna, Přízrak 7. B ...) a stejně se pro mě stal výborným hardrockovým klávesákem a nadále jím pro mě zůstává.

  Ferda přišel do Olympicu z OK Bandu - mám ten dojem, že s nimi natočil i jejich nejpopíkovější album Tvůj čas přichází, které spoluvytvářeli s Karlem Svobodou. A v Olympicu točil alba jako Zelená, Brejle,...

  Takže on tu historii má každý nějakou. On ten Olympic tu je fakt jen jeden.

  RE:P.Březina
  semtamťuk, 09.06. v 20:17

  M.Vajgl je výbornej, ctí styl a dobu a umí ten línej timing, souhlasím. Víc k tomu konkurzu říkat nebudu, myslím si svoje a to je tak všechno, co můžu dělat.

  RE:P.Březina
  semtamťuk, 09.06. v 20:43

  "Kompaktní éra" skončila s Jedeme jedeme, pokud jde o společnej projekt, myšlenku, souznění .. ale to je normální .. pak bylo období 79 - 85 +/-, Janda (plus Olympic), Rytíř, Vrba .. to mělo velmi jasnej, svébytnej ksicht, díky "jednoduchosti" a hutnosti nápadů - hudba, aranže, TEXTY, zvuk. Olympic poznatelnej po prvních tónech a poměrně vysoká laťka. To třetí období už se popisuje složitěji, ale já osobně vyzdvihuju desky Dávno a Brejle, který se nejvíc podobají těm předešlým dvěma vrcholům. Z různých důvodů, které nebudu pitvat. Jinak, myslím, takovej pokus o kameradschaft s pevným velením a hledání stylu, ale s kolísavými výsledky. A teď jsem chtěl začít o 4. období a výhodách demokracie a autokracie, ale nějak mě to utahalo. Každopádně vztahy jsou důležitý, i mezi muzikanty.

  RE:P.Březina
  zd.st, 10.06. v 7:49

  Souhlas. Jen bych doplnil Karavanu....dle mého poslední deska z popisované kategorie. Pak už je to nějak nesourodý....
  Trilogii Souhvězdí rozebírat ani nebudu. Snad jen překladu, že někdy je méně vlastně více.....v překladu...jedno CD by asi bylo slušný...

  RE:P.Březina
  zd.st, 24.07. v 15:26

  PÁNOVÉ TAK TROCHU OMLUVA....Byl jsem v Letňanech a musím se zpožděním napsat pár věcí.
  V první řadě na ty podmínky hodně dobrej koncert.
  Dále mi to nedalo a celý koncert jsem věnoval hodně času MV.Musím říci je dobrej,navíc mu to s Milanem evidentně šlape.
  Petr klasika, hlavně bylo vidět , jak je natěšen hrát......
  Argemu hodnotit nebudu, o jeho pobytu v Olympicu mám své pochybnosti.

  RE:P.Březina
  milanmilan2, 24.07. v 22:45

  Ahoj, nebyl jsem v Letňanech. MV je, podle mne, výborný bubeník a rytmika společně s MB je výborná. A to jsem s nimi za těch 7 let viděl pěkných pár koncertů. A neodpustím si to - nový klávesák se jmenuje Pavel Březina. Z komentářů některých přispěvatelů cítím takovou nějakou podivnost nelibost až zášť k jeho osobě. Fotky mi přijdou takové nějaké normální, no prostě se všichni smějí no. Stran Pavla by mne opravdu, ale opravdu zajímalo, co hudebního vám na něm vadí. Jenom připomínám, že si jej kapela vybrala a podle ukázek mi přišlo, že nikdo z nich nečněl nad- nebo pod - ostatní tak, aby se bez uvedení konkrétností tomu přikládala až taková váha. Nebo ano ? Milan

  RE:P.Březina
  semtamťuk, 25.07. v 15:23

  "hudebního" asi nic. Je to kvalitní dělník a Petr takový typy asi za sebou potřebuje. Mám rád kapely, který jsou buď naprosto autentický, svoje .. a nebo jsou to víceméně se proměňující party muzikantů z podobného prostředí (co se týče vkusu, stylu, úrovně). A ti lidé jsou často svébytné figurky, osobnosti se stabilním názorem, provokatéři i tahouni. Nebudu jmenovat, to je fuk. Každopádně jim to přidává jistý GLANC. Ať už je to reálné nebo jen podvědomě. Takže pokud si podvědomě někdo spojuje klávesáka - ať už rokenrolového nebo hardrockového - českého Olympiku s Argemou nebo Standou Hložkem, nelze se divit určitému rozčarování. Vždycky jde i o dojmy, nejen o hudbu (podobně je to s prezentací klipů nebo s fotkou ad zd.st. Při podobných personálních změnách často buď spadne řemen, nebo se naopak něco novýho nakopne. Tak budu fandit, ať je to to druhé. Pak tady jsou ale další věci, u kterých si nejsem až tak jistej, že je to dobrý, ale to už tady bylo.

  RE:P.Březina
  zd.st, 27.07. v 12:19

  Milane budu se držet prosby Petra, tak bez odpovědi.

  Zpět

  Srpen 2020
  PoÚtStČtSoNe
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Šternberk - Olympic tour 2020
  Buchlovice - Olympic tour 2020
  Piešťany (SK) - festival
  Plaňany - festival

  Zobrazit všechny koncerty

  Galerie

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Přejít do galerie

  Ke stažení

  • Audio
  • Pozadí
  • Ostatní
  • Pro pořadatele

  Video

  Novinky e-mailem 

  Management Olympic 

  Dagmara Durecová
  dagmara@bestia.cz
  Telefon: 220 806 802
  Mobil: 602 320 109
  Podporujeme

  Vytvořilo
  intencio s.r.o.

  zobrazit všechny novinky
  • Nové album KAŤATA
   07.08.2020
   Skupina Olympic dokončila nahrávání nového alba KAŤATA. Schvalovací poslech proběhně 14.8.2020 ve Studiu Propast za účasti Olympiku a vydavatelské firmy Supraphon.
  • Duet Petra Jandy a Petra Koláře
   07.07.2020
   Pošlete hlas duetu P.Janda a P.Kolář - Ta holka ? Písnička je zařazena do hitparády Česká dvanáctka - hlasovat můžete zde a písničku si můžete poslechnout zde.
  • Živááák radia Impuls
   01.07.2020
   Petr JANDA dnes živě z hudebního klubu Doupě od 20:00 na Rádiu Impuls.
  • Olympic 2020 - Stálý host
   09.06.2020
   A je to tady!Po pečlivém vyhodnocení konkurzu na našeho nového klávesáka, jsme se v kapele jednomyslně shodli na tom, kdo se jím stane. Nebylo vůbec jednoduché vybrat, protože všichni čtyři kluci hrají skvěle a bylo super si s nimi zahrát. Ale…
  • Konkurz na klávesistu - Filip Vavřička
   09.06.2020
   A jako poslední medailonek Filipa Vavřičky.