Pouze registrovaní uživatelé smějí přispívat do diskuze. Přihlášení

  Zpět

  Konkurz
  stone, 31.05. v 11:41

  Petře sobotní koncert se vydařil. Kvalitní zvuk, výborní klávesáci a skvělá kytara...Budeš to mít těžký vybrat toho pravého... Já bych hlasoval pro Ondřeje Fencla! Přeji šťastnou volbu pro Olympic!

  RE:Konkurz
  Gepa, 01.06. v 7:23

  Souhlasím. Vydařený koncert s výborným zvukem. Jen moderátora jsem musel vždy výrazně zesílit (což někdy bylo spíš na škodu) a následně u kapely trochu ubrat.

  Tři klávesáci - Vavřička, Březina, Fencl - jsou výborní a velmi vyrovnaní. Každý z nich má nějaký bonus.

  Filip Vavřička je šoumen. A asi by do hlediště přitáhl i mladší posluchačky. Z toho já moc nevytěžím. Přeci jen jsem jiná generace a asi by žádná z jeho fanynek nepřijala moje pozvání na skleničku :-) .

  Ondřej Fencl je multi instrumentalista, rovněž šoumen. Slyšet druhou vybrnkávací akustiku u Otázek, harmoniku současně s klavírem byl zážitek. Flétna tam měla drobná upísknutí, ale to mohlo být nástrojem. Jako jediný i zpíval. U Fencla by mohla být i jistá "protekce", že je v současné době hlavní textař Olympicu. Právě připravovaná deska je už pravděpodobně otextovaná, ale na případnou další by se jim v případě neúspěchu konkurzu mohl vykašlat.

  Pavel Březina mi do kapely nejlépe zapadá vizuálně a (opět podle mého názoru) nejpřesněji zvolil rejstříky kláves - jako originály.

  Já bych vybral Pavla Březinu, ale pokud padne volba na kohokoli z výše zmíněné trojky, nebudu zklamaný.

  Petr Bodnar je též dobrý klávesák, ale přišlo mi, že u Dynamitu - části svého sóla - měl opožděný nástup. Můj klid - výborně zahraný základní motiv, ale akordová přihrávka v refrénu mi též tak úplně neseděla. Nelíbil se mi ani jeho monstrózní stojan na troje klávesy, za kterým muzikant nebyl vidět.

  Někde bylo zmíněné, že každý z této finálové čtveřice dostane / dostal novou skladbu, aby do ní zapracoval svůj part. To by bylo zajímavé slyšet.

  Přeju Jandovi a spol tak dobrou volbu, jako v případě Martina Vajgla. Ale slovy klasika: "těžká písemná práce"

  RE:Konkurz
  Paia, 01.06. v 10:10

  všichni čtyři byli výborní, však já, jakožto sám multiinstrumentalista, se taky přikláním k přijetí Ondry Fencla, jeho "šoumenský projevy" taky byly fajn, ale na druhou stranu musím vyzdvihnout Petrovo procítěný vylepšení Slz tvý mámy a Pavlovo precizní Jako za mlada, ale co naplat, byli tam jak "suchaři"

  RE:Konkurz
  semtamťuk, 01.06. v 20:08

  Teď jsem to dal celý, ke konci jsem zjistil, že mám nějaký připitomělý spokojený úsměv a cucám třetí pivko. Favorita mám jasného, zatajím ho, ale oni hrajou kluci dobře všichni, takže je to o i nějakém tom bonusu navíc, spíš stran vztahů s kapelou a tak.
  A taky jsem si, bohužel, potvrdil, že jsem, byť to věkově nesedí, větší senior než Django nebo Milan. To je tak, když někdo dělá naplno to, co ho baví.

  RE:Konkurz
  radekjack, 02.06. v 14:04

  Co říct ke konkurzu.....ač celoživotní fanda (40let) musím říct, nepochopil jsem vůbec tuhle estrádu.
  Jak mohou na konkurzu hrát zkoušení muzikanti každý jinou skladbu , proč se nezavřeli do studia a nenechali je zahrát to samé . Výkony mě také vubec nepřesvědčily .
  V některých chvílích to bylo opravdu na hraně a zde bych zmínil i výkon Djanga , který mezi námi teda nic moc.
  Za mou osobu tomuto Olympicu nepomůže ani svěcená voda. Bohužel.....

  RE:Konkurz
  milanmilan2, 09.06. v 18:38

  Ahoj, svěcená voda už pomohla, je to voda živá. Kdy naposledy jsi viděl Olympic live ? A konkurs - bylo to tv vystoupení, ne ? Byli tam dva tři dny, takže se asi hodně hrálo a myslím si, že víceméně jasno muselo být tak, že výkon při tomto vystoupení už asi na ničem nemohl nic změnit. Vítěz OK, mají před sebou 60 a 70, takže se už těším. Škoda jen, že v Praze a okolí hrají tak málo. Milan

  Zpět

  Červenec 2020
  PoÚtStČtSoNe
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Praha - Olympic tour 2020
  Stříbrná Skalice - Olympic tour 2020
  Holýšov - Olympic tour 2020
  Výrava - Olympic tour 2020

  Zobrazit všechny koncerty

  Galerie

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Přejít do galerie

  Ke stažení

  • Audio
  • Pozadí
  • Ostatní
  • Pro pořadatele

  Video

  Novinky e-mailem 

  Management Olympic 

  Dagmara Durecová
  dagmara@bestia.cz
  Telefon: 220 806 802
  Mobil: 602 320 109
  Podporujeme

  Vytvořilo
  intencio s.r.o.

  zobrazit všechny novinky