Pouze registrovaní uživatelé smějí přispívat do diskuze. Přihlášení

  Zpět

  nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 08.04. v 23:08

  Vulkán proi všem očekáváním podřimuje, moc na sebe neupozorňuje, prostý lid o něm ví jen z dávných legend a na nějaký výbuch to nevypadá. Pár vzrušených vulkanologů (odborníci na sopky) s jejich rituálními tanci kolem jícnu na tom nic moc nezmění. Problém je mimo jejich síly, hluboko - až v magmatickém krbu. Zde přetlak a část tavenin uniká bočními sopouchy nenápadně mimo (tzv "upšoukávací proces" ) a na efektní erupci zřejmě chybí dostatek energie. Nebo motivace.
  "Ona je ta firma vžycky hodná"
  .....bláblá, to je zase pi.ovina,co?

  Jinak - momentálně ŽERU třeba REM Accelerate, bratry Ebeny live (nedělá se vám špatně?), Blueswaiser, případně Red hot chilli peppers, ZZ TOP - Rhytmen (slušný!), Black Crowes, Raduzu, Krausberry, Prokop 60 live, Buty - Normale, IggyPop - Naughty Little Doggie, Nick Cave (Dig, Lazarus, Dig!) nebo divadlo Sklep (Musíme si pomáhat..!!), taky Vltavu (to je nechutný na těchto stránkách, co?), zkrátka je toho dost z čeho si vybírat a člověk získá trochu nadhled a nestane se POTRAVNÍM specialistou. Sem tam si zahraju i sám. Nebo mi někdo brnká na nervy. A kolikrát je nejlepší ticho... Co vy? Jen Olympic kolem dokola ? K Nově a x faktoru jsem se zatím nějak nedostal, takže stále (hanba) nevím o čem je řeč. Jandu mám radši v jiný roli ( např. Nechoď dál 1982 live!). Mimochodem, víte, jak charakterizoval pro novináře Janda kdysi svoji tvorbu ?

  "Rázný, jasný rock s chytrými texty "...


  A jdeme do závěru: Naživo program Sopka asi neuvidíme, ježto maj jen pár vybraných kusů zamontovaných do klasického koncertu, ale dle zprávy RJ to může být zajímavý i tak. Bohužel nevidím moc šancí, že bych si i já užil - nejsem VIP a v mým dosahu letos asi koncert nebude. Tak někdo alespoň napište co všechno hrajou, ať mám představu. Díky.  RE:nějaký plky před spaním
  oldmamut, 08.04. v 23:38

  Třeba se nám někdo v telce "splaší" a vyprodukuje Sopku pro všechny-já jsem optimista i blázen...P.S.Na co,že to občas hraješ?

  RE:nějaký plky před spaním
  Gepa, 10.04. v 8:42

  :-)) ... to by možná bylo zajímavé vědět, co který fanda Oylmpiku poslouchá a co si který fanda myslí, že by se kromě Olympiku "mělo" poslouchat. respektive , co by odhadoval, že je typický poslechový list kromě Jandy a spol. Ale obávám se, že by se ta debata zase zvrhla ....

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 9:39

  Tak vrhejme ! Můžu napsat další odstavec jako nášup. Širší záběr - větší odstup - lepší možnost porovnání. Když mám chuť na melodický hardrock říznutý blues, pustím si třeba starší Aerosmith, když chci chytře udělaný ptákoviny, pustím si Vltavu, Buty nebo Jablkoň (I když "Skvělej chlap" od Vltavy by se líbil i rockovým fajnšmekrům), když mám náladu na Olympic, vím, co od toho očekávám a může to být hodně pestrý: rozdíl mezi 7 statečnýma, Paní nostalgií, Holkou a Pohřbem své duše je zdánlivě veliký, ale ne až tak propastně - chytrý, poctivý jandovky. Snaha o dobrou písničku a originální arranž, lehce ovlivněný zvukem doby. S klasikama to samý: Mám - li chuť na syrový Stouny, nebudu to míchat s Pink Floyd a porovnávat jak je Gilmour puntičkářskej a Richards
  to "fláká". U U2 si vybírám, ZZ top si nedám do sluchátek, ale třeba k nějaký práci - to je pak cvrkot. Blues si dám k dobrý whisky když mám splín. Na netu občas zkusím, co mi kdo doporučí - Gaia Mesiah (?) - energie obrovská, textům nerozumím.
  Originální jsou Vohnout, Fixu nějak nemusím, i když jsme spolu dokonce kdysi hráli. Líbila se mi první Kollerova sólovka - to je po všech stránkách dobrej rokec. ...atdatdatd. iBohužel se už asi nepropracuju k Hardcoru, různým těm brutálním chrčivým odnožím matalu, osipky mám z RAPU a Hiphopu a techna a dechny (kromě Gorana Bregoviče, to je nářez) - ale zkrátka nemůžu sežrat úplně všechno, že, to bych se z toho .....
  P.S. Teď to vypadá, jako když furt něco poslouchám - nesmí to přečíst manželka.
  Nazdar, dej se do toho.

  RE:nějaký plky před spaním
  radekjack, 10.04. v 12:02

  Ať se to zvrhne !!!! Sakra dyť je to tady tak zaprděný :-)))))))) no když mam náladu si pustím Iron Maiden,když mám smutek tak si pustim Iron Maiden ,když mam zlost tak opět Iron Maiden.......z našich NIC - krom tady kluků.........ale abych nekacal - Die El.Elefant byli mooooc dobří , Bára Basiků s Pavlíčkem ale z těch našich (nějaký Žlutý dog,W.Vjeci ,Blinaski a jiné dobré brrrrrrrrrr) - fakt NIC!!!
  Ale teď začínám pronikat do kapel jako Mekong Delta,Prisonblack,Sonic Syndicate ,Skillet atd........

  RE:nějaký plky před spaním
  radekjack, 10.04. v 12:03

  Joooooooo a SMRT JAZZU...................

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 13:04

  Jazz je hrozně širokej pojem, ale hlavně pro mě znamená volnost, improvizaci. A to jen tak někdo neumí ani kdyby chtěl. - Bárta (elefant) i Pavlíček (Stromboli) tam je i ten "jazz" - pusť si Stromboli live.

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 13:38

  Z těch natvrdlejch pro mě spíš grunge - Pearl Jam (ale tady nejlíp Young . Mirror Ball), Nirvana, .... Faith no More (to je zajímavá fuze), zmíněný Iggy...
  Ale ty Krausberry zkuste !- Náš Kluk (přímo od Smetáčka ),
  Poslední dopis - myslím..., Podíly...Slyšeli jste to v klubu naživo ? To je nátěr i bez těch divadýlek a horrorů kolem. A je to i sranda.
  Iron bych naživo asi snes, je to železná klasika, ale moje kafe to není ( a mimochodem z hlediska hud. vývoje trochu slepá větvička, že ). To spíš třeba Led Zeppelin.
  Naše metly určitě ne, ten kartáč a drsný pózy, to pro mě není synonymum tvrdosti. I když Janda je prej rád. Snad Arakain byl o třídu vejš. Kabát je poctivá účelová zábavka a neurazí mě to. Ale je hodně zajímavé muziky, o které ani nevím, ježto se už leta o to nestarám. Určitě netvrdím, že "dneska mladý už neuměj hrát"

  A Olympický "metal"? Zaplaťbůh je to stále Jandovština, ještě, že do toho nechrčej a nevyjou fistulema a v zásadě to je furt písnička. Občas - tím pádem - dost originální. "Zelená" naživo v Hradci byla DOKONALÁ. "7 statečných " - to je šlapadlo
  "Holka z lidu" je pro někoho metla, ale to dělá ta šťavnatá kytara a rychlý bicí (a kartáček v mezihře). V podstatě by něco takovýho mohli hrát v roce 1969, akorát by to tak neřvalo. Super.

  Tak, je čas makat a ne se tady flákat. Zatím čus.

  RE:nějaký plky před spaním
  radekjack, 10.04. v 21:00

  Malá poznámka k tvému plkání.......TI mladí jak jsi psal nehrajou špatně NAOPAK tím,že začínám proplouvat vodama kapel typu POISONBLACK a podobných zjišťuju ,že mi starý(nebo starší)fotři umíme úplný......no měl bych krásné slovo odpovídající realitě ,ale nemohu ho použít........tak teda umíme úplný kulový!! toť k těm mladejm
  Olympický metal..........já na dobu písní typu Lidi,Nulový šance,Počkej až,Hej ty atd vzpomínám(vidíš i já to umim) velmi ,velmi rád a promiň mi to přirovnání ,ale tvuj názor :...... že do toho nechrčej a nevyjou fistulema ..........evokuje text Olympicu ....děda co hrával harmoniku , nemože cétit tu muziku.......a s dalším názorem , že Holka z lidu mohla být hrána v roce 1969 ,to mi příde absolutně zcestné a nezlob se totálně vyřčené hudebním analfabetem - a o to hůř,že se zde honosíš tím žes sám býval aktivní muzikant....

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 21:38

  To je otázka fantazie - jako v sexu. Já netvrdím, že by to znělo úplně stejně. Ovšem, to bys zase ty musel mít bez předsudků naposloucháno období 60 - 70. Mimochodem: "Dynamitu" by stačilo poměrně málo do metly, stejně tak do dechovky.

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 22:06

  Můžeš hrát akordy nebo ten samej základ rozsekat do nosného riffu, tempo je rychlý - ale poslechni si
  (to přežiješ) O půlnoci nebo Telefon - nebo zmíněnej Dynamit - když mluvím jen o Olympicu - a samozřejmě poměr nástrojů a zvuk celkově je jinde.
  Jinak je to Jandův bigbít 60. let. .....klídek ...... jde o prd. Je to povedená věc ! A v refrénu krásná basa.
  Rokenrololí to tam..poslechni ty sestupy.

  RE:nějaký plky před spaním
  imagi, 10.04. v 21:31

  S velkoúžasem čtu, jaký jsem proti Semtamťukovi hudební trpaslík... Tolik toho poslouchá a ještě si občas zahraje... No jo, ale pak si vzpomenu, jak se tady ptal na akordy k Vím co nesmím (pro průměrného hráče na kytaru otázka tří minut) a říkám, si že to se mnou není zas tak špatný:)

  Jinak nic ve zlým °)

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 21:52

  Až takhle jsem zamachroval ? A to jsem vyškrtával. No tak sorry .
  Hele, zamysli se, vysol tady pár jmen a uvidíš, že ti to taky naskáče.
  Akordy - To je fau pax, máš recht. I když zase sem tam nějakej ten paakord navíc je občas dost podstatnej. Ale tady asi ne, no
  Že bych se honosil coby muzikant (RJ)?...já jen psal, že na něco hraju, to je rozdíl. Anebo jsem zase pil...

  RE:nějaký plky před spaním
  Gepa, 11.04. v 8:19

  Reagoval bych na tu "slepou větvičku" ... jako bývalá metalová mánička, dnes už snad trochu nadhledu. Nevím nevím .... Na začátku 90-tých let bych si vsadil všechno své jmění (ono toho zase tak moc nebylo), že metal nepřežije rok 2000. A ejhle .... Sice ještě ve větším ústraní, ale žije. Dokonce se objevují nové kapely. Ať již nepřinášející nic nového (Hammerfall) a tvrdošijně točící jednu desku jako druhou - ale lidem se líbí, nebo přeci jen trochu inovace přinášející. Myslím, že veškeré ty gotik - doom - symphonic - a já nevím jaké další, které moc nemusím, přeci jen jsou na metalovém základě a přinesli něco málo nového - Within Temptation, Nightwish, HIM, Lacuna coil .... Některým starým podstylům se daly nové názvy (power metal). A staří klasikové jako jsou Iron Maiden, Judas Priest, Helloween vesele vydávají (a prodávají!) svá alba dál a i když většinou od nich nové věci neznám, z různých serverů bych řekl, že jejich alba asi nebudou tak úplně na jedno brdo. (I když ...)
  Já osobně ten metal slyším i v mnohých jiných nemetalových - Limp Bizkit, Evanescence, ... i když se otevřeně k metalové scéně nehlásí.

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 11.04. v 21:26

  No comment, je to tak. Zjednodušil jsem to.

  RE:nějaký plky před spaním
  milanmilan2, 10.04. v 21:04

  Ahojky, konečně zajímavé téma, co tak člověk poslouchá, někdo pije co teče, já poslouchám co hraje. Kde začít ? Možná by bylo lepší napsat co neposlouchám, ale tak třeba z oblíbených - skoro celé Smokie - nejvíc Jasná světla a cesty zpátky, Live Essen 1978, The Montreaux Album, The Other Side Of The Road - z té No More Letters. První 4 alba Suzi Quatro, Slade - nejvíc Nobodys Fools, Puhdys Rocknroll a ComputereKarierre, Omega od Idorablo přes Live Kissstadion 1979 po Gammapolis, a víc se mi líbí v maďarštině než anglicky. Pak Eltonem Johnem počínaje, přes Simona s Garfunklem, kličku přes Tremeloes s nejoblíbenější peckou Live In Cabaret 1979 - ty vícehlasy, fakt žrádlo, taky ranné Bee Gees, otočka a pak taky Blondie, dorážka, skoro komplet Beatles - nemusím jen něco, následují Stones - nejvíc Rolled Gold, pak hodně Pink Floyd, nejvíc The Dark Side Of The Moon - studio i live, totéž The Wall, studio Wish You Were Here a potom je to sešupem k českým.
  Takže - Ota Petřina a Superrobot. Hodně Progres 2 a nejvíc Dialog s vesmírem, Třetí kniha džunglí už mne tak nevzala. První české beatové kapely - tedy Matadors s Mišíkem, Kahovcem a pak Sodomou, Flamengo do Jean Duggan, či jak se jmenovala. Taky George and Beatovens - od začátku do konce, nejvíc pak Krásku a Zvíře, Planeta snů a Zpověď. Hodně první Modus, od Gombitové podle mne nedoceněné 2LP Mince na dně fontán atd.
  Kvůli Rytířovi a Spálenému Dítě Štěstěny 1979, nejlépe v CD verzi s bonusy - Muž dal jména všem zvířatům a Někdy příště ( verze The Last Time od Rolling Stones, skvělé 3CD Greenhorns apak už to jede Tučným počínaje a Cashem konče.
  Něco málo od Petry Janů s Petřinou po Ročník 5O, a obě Jedeme dál s Petrem Jandou.
  Nezapomenout na Petřinovo Tomu, kdo nás má rád - Neckář a 2LP Planetárium - světlé chvilky české popmusic. První dvě alba Lučeniče, ale víc ho mohu jako aranžéra a šedou eminenci Žbirky a Gombitové - např. také Coloseum bylo fajn.
  Prostě je toho dost. A Olympic od A-Z. Ahoj, Milan.

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 23:08

  Smokie - první bloumání s "jezevčíkem" v jedný a lahváčem v druhý ruce pro Samsunga a spol. : Co to byl jezevčík? Omegu jsem docela baštil a myslím, že byčh ji měl někde poshánět. Ano - v maďarštině. To byl poctivej rokec - jak se jmenuje ten "Brichtův" ploužák od Omegy? Simon s Garfunklem - Bridge over troubled water atd..krásný dvojhlasy a NÁDHERNÝ texty - tohle, Dylan , Cohen a spol mě chytly, v hormonálně rozbouřeném věku, poté, co jsem si louskal jejich textíky - knížka "Víc než jen hlas" ...myslím. Beatles a Stouny mám komplet.
  Na Stouns jsem hodně ujížděl, teď trošku odstup, ale období plusmínus kolem Exil On Main Street, Sticky Fingers, potom Tatto You, Undercover, Steel Wheles, ale i Voodoo Lounge - to je pro mě síla.
  Bez ohledu na jejich občasnou koncertní formu (Brno) a skutečně dinosauří věk a vizáž. To jsou poučný nápaditý, přitom syrový věci, ze kterých ta energie stříká. A není důležitý jak kdo sóluje. Beatles - Slyšel jsem Helter Skelter od SIRA PAULA v Praze (2005?) ... a Seržanta ..ÁÁCH. A to ani neřeším, co to je stylově. Progresy mám všechny, Kniha džunglí mě tenkrát uchvátila - ale už jsem ji nenechal MUDROVAT celou, vybíral jsem. Krásný melodie a kytarový riffy, bicí Kluka. " Od opičích stád ..."nevím už jak to je. Z mozku jsem poslouchal asi dvě věci, názvy bych tady komolil...XaZ?
  Mišík od Kuřete po dnešek. Nůž na hrdle se povedl!
  Gombitová - Dve mince: Silný písničky, i když spíš zpětně, zastara. Na kterým Spáleným je Rytířova perla - Až se jednou vzbudím smutnej ????
  Já hladím kůru stromů černých jako inkoust sepie ...až se jednou vzbudím smutnej, tak snad si všimne někdo zase mě...
  Nebo "Já bejval mistr zkratky"??
  Petřinova a Janů EXPLODUJ byl v tý době zázrak, bohužel ji při dnešním poslechu hanobí trochu zvuk.
  Kdyby si s tím dal někdo ještě práci. Doporučil bych to i RadkoviJackovi. Jandova Jedeme dál...Mám ji rád- hlavně "Hodiny" - škoda, že je z toho příliš slyšet ta studená studiová kapela (i když špičková - Kulhánek..). Ale je to taky deska, kde má Jandův GIBSON LES PAUL .. zvuk. Mlask.
  Hezkej poplk. Jdu spát, nazdar.

  RE:nějaký plky před spaním
  milanmilan2, 13.04. v 19:51

  pro semtamťuka -

  Omega v češtině - Brichta - Dívka s perlami ve vlasech, existuje i ve smyčcové úpravě. Maďarsky neumím a věřím, že Brichta se držel ( asi ) textově originálu / Gyöngahaju Lány /, ostatně na LP Omegy je maďarský název přeložen právě Girl With Golden Hair.
  Jinak dávám přednost již v minulosti zmíněné verzi Markýz John - Paleta z r. 1972 - Ať jen tvůj den jas slunce má, kouzlí barvy paleta tvá .....
  Petr Spálený - a to jsem ještě zapomněl na dvoj LP Podoby - a nejvíc první strana prvního LP, texty insporované slavnými českými obrazy ( ! ), Zimní krajina v měsíčním světle, Mladá matka s děckem ( dědeček se střískal ... ) U hrobu božího bojovníka, a Starožitník - pro mne šňůra perel, v rádiu je nehráli ani tenkrát, ani potom, ani předtím, ani dnes, prostě
  vůbec nikdy. Jen občas z tohoto 2LP Josefínu - učitelka Josefína vůbec nemá ústa líná s dětmi letí na provázku pro odpověď ... . ale ta byla z alba snad nejslabší.
  Mistr zkratky - hudba i text Zdeněk Rytíř, a Až se jednou vzbudím smutnej, Rytíř/Horáček pochází z LP Dům smíchu z r. 1984 a dosud to nebylo vydáno na CD, ostatně jako i předchozí LP Motel Nonstop a jen na MC vydané Svět se koulí dál - tam je perfektní Morningside od Neila Diamonda - zde česky s Kocfeldovým textem ( ex-B-Side - Bláznova ukolébavka, mj. Petr Janda na kytaru )jako Láska, to na CD nevydali dosud.
  A jo, Neil Diamond - Racek Jonathan Livingston, to bylo slávy když jsem to před lety v bazaru ulovil, o jé.
  Víc než jen hlas - přesně tak, " Když jsi zdeptaná, znavená vším, máš v očích pláč, já ti ho usuším a i když ostatní sotva k nalezení jsou, jako most přes rozbouřené vody rozklenu se nad tebou "
  Jestlipak někdo znáte a máte rádi 2LP Jeffa Wayna k filmu The War Of The Worlds ? Vydáno nějak kolem r. 1982-3, svého času jsem to žral víc než Zeď, a to bylo co říct.
  Jak jsi na tom ty, Semtamťuku ? Je to dnes krapet mimo Olympickou mísu, ale snad junioři seniory nepokoušou ?

  Pro Pavla - letos jsem nalétl Gepovi s mp3 Olympicu, a ten film s Olympicem - to byl před lety aprílový fórek od Robase.

  ostatně muzikál Jak se lítá vzhůru by vydání určitě snesl, třeba k letošním 45 letům Olympicu, ne ?

  Ahoj, Milan.

  RE:nějaký plky před spaním
  Gepa, 10.04. v 15:27

  Tak dobrá!
  Mně když se něco líbí, tak mám zpravidla všechno.
  Nejvíc se mi líbí U2 - ta zvonivá kytara, gradace skladeb, texty ... Vyrostl jsem na metalu, který jsem pak 15 let neposlouchal - dnes z toho žánru poslouchám jen Helloween, protože se mi líbí kromě melodií, aranží právě i ten jejich odlehčený happy style. Od metalu jsem pak sklouznul ke gotikům. Z těch dodnes mohu Sisters of Mercy a něco málo od Siuxsie and Banshees. Ze zahraničních pak už jen spíš tak vyzobávám - tu Oldfielda, tam Evanescence (první album), Boba Dylana, Faith No More, Sugar, Cranberries ...
  Docela poslouchám i naší hudbu (sem řadím i Slovensko). V domácích je pro mě no. 1 Olympic, pak Tublatanka, líbila se mi Tichá Dohoda - škoda že se rozhádali. A potom Luboš Pospíšil, projekt Černé ovce, Stromboli, Tango, Dr Max, Jerusalem, dvě kapely raději spolknu - no docela vykopávky, které jsou už jen na těch plackách.
  Žánrů je spousta. Mám rád barokní hudbu (Bach, Vivaldi, Handel), snesu něco málo i z folku a české country ...
  Ze stylů neposlouchám dechovku, techno, jazz a všechny ty moderní styly, které ani neumím pojmenovat (RNB, RAP,...)
  Jak na to tak koukám, tak novinky se mě moc netýkají. ... :-) Třeba něco doporučíte.

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 10.04. v 22:25

  Ano Tichá Dohoda - 1.pol 90 - klubová senzace. Poctivě se vypracovali tvrdým ježděním po republice.
  Myslím, že byli trochu ala The Doors, ale víc kytaroví - ne ? Blanka a Dan Šustrovi. Mám asi i nějakej živák.
  Dr. Max - Vaše tělo uletělo - tam byl chvíli i Roman Holý (monkey business), už ani nevím jak to znělo.
  Mimochodem Monkey Business nejsou můj šálek kávy, ale muzika dokonalá, extratřída.
  Pospíšil - někdo nemusí to jeho hlasové vibráto nebo co to je - já mám od něj všechno a mám ho rád ( a Šruta též). Černé ovce - Prokop v "keltském"hávu,
  Hrubého písničky. Dva nebo tři megahity kupodivu nehrané v rádiích.
  Helloween kdysi, ale teď si vzpomínám, že jsem jeden čas poslouchal třeba Def Leppard - to je metla, nebo ještě hardrock? A ještě tady reaguju na RJ - třeba u AC/DC, které naprosto uznávám, holt fyzicky nesnesu to mečení (stejně jako u Axla Rose - Guns N´Roses ). To není odpor k té hudbě ), ale
  nějaká moje genetická vada.
  Tak zatím, díky za pokec.

  RE:nějaký plky před spaním
  Gepa, 11.04. v 8:02

  Jako Doors - možná. Doors já právě nevydržím poslouchat kvůli tomu jejich šílenýmu piánu. Od TD mám kromě těch živáků a výběrových vše. :-) Blanka s Danem se pak ale nepohodli lidsky, což mělo za následek pád kapely. Mimochodem - myslím, že i Šustr hrával v Dr. Max. Roman Holý též a já jeho současné počiny rovněž nemusím (JAR, Monkey Busines). Pospíši je specifický, někdo ho kdysi nazval rockovým šansoniérem. A ty texty Šruta se mi na tom líbí asi nejvíc: Jekyll a Hyde, Tajnej, Anonym,...
  Def Lepard - top už bych neřadil ani k hard rocku, ale nevím kam přesně patří. Já bych to nazval takovým pop rockem. Neposlouchal jsem je (ono to taky nejde, poslouchat všechno :-)). Tam byl zajímavý ten jednoruký bubeník - měl autonehodu, ale kapela na něj počkala a on pak měl bicí předělané hlavně na nohy.
  S těmi ječáky souhlas. AC/DC mi neseděli ani hudebně. Z těhle přiškrcený vysokých chrapláků se mi líbil pouze Udo Dirkschneider z Acceptu, ale to už je pro mne také minulost.

  RE:nějaký plky před spaním
  semtamťuk, 11.04. v 21:24

  Teď mě ještě napadlo, když tě tak čtu - Joan Osborne ( třeba One Of Us ) moc pěkný, doporučuju.
  Pospíšil - teď nová parta, asi taky 5P, na koncertě móóóc sympatická bubenice (!) a basák právě z Vltavy. Až tak sehraný to ještě nebylo (jeden z prvních koncertů), Bohuš s tou hladinkou možná zápasí a ta melodická kytara chce přesnost, ale kdyby si tu šňůru krapet odehráli, bude to super.
  A nová placka ! - neslyšel jsem ji.
  Příště už k Olympicu, aby mě odsud nevyhodili.

  Zpět

  Říjen 2018
  PoÚtStČtSoNe
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031
  Králův Dvůr - Olympic tour 2018
  Levice (SK) - městské slavnosti
  Turnov - Olympic tour 2018
  Strakonice - Olympic tour 2018

  Zobrazit všechny koncerty

  Galerie

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Přejít do galerie

  Ke stažení

  • Audio
  • Pozadí
  • Ostatní
  • Pro pořadatele

  Video

  Management Olympic 

  Dagmara Durecová
  dagmara@bestia.cz
  Telefon: 220 806 802
  Mobil: 602 320 109
  Skype: daggie23
  ICQ: 190043931
  Generální partner
  Hlavní partner
  Podporujeme

  Vytvořilo
  intencio s.r.o.

  • CD Trilobit v e-shopu
   07.09.2018
   Nové album Olympiku s názvem Trilobit si již nyní můžete předobjednat v našem e-shopu do 14.září za zvýhodněnou cenu 289,- Kč, poté bude v prodeji za klasických 329,- Kč.
  • Hitparáda Česká dvanáctka
   28.08.2018
   Na Českém rozhlasu Dvojka byla do Hitparády Česká dvanáctka zařazena nová píseň skupiny Olympic z připravovaného alba Trilobit s názvem Jsi moje. Hlasovat pro postup v hitparádě, můžete zde. Pokud jste píseň neslyšeli, můžete si ji poslechnout v…
  • Nové album Trilobit
   27.08.2018
   Nové album Olympiku s názvem TRILOBIT vychází 14. září a pokřtěno bude 18.9.2018 na koncertě v Malostranské besedě. Vstupenky v Ticketstreamu jsou již vyprodané, ještě jich je několik na pokladně v Malostranské besedě.
  • Podzimní část turné
   27.08.2018
   Začíná nám podzimní sezóna. Kde se uvidíme? 7.9. Čechy p. Košířem, 8.9. Brušperk, 9.9. Oslavany, 15.9. Praha, 15.9. Jirkov, 18.9. Malostranská beseda – Praha, 22.9. Rokycany, 19.10. Králův Dvůr, 20.10. Levice SK, 24.10. Turnov, 25.10. Strakonice, 30…
  • DVD Olympic 55 let
   27.08.2018
   V září začne ČT připravovat DVD Olympic 55 let – podařilo se nám vyjednat, že tentokrát bude na DVD celý koncert. Termín vydání je přibližně prosinec 2018.