Pouze registrovaní uživatelé smějí přispívat do diskuze. Přihlášení

  Zpět

  semtamťuk II
  radekjack, 01.03. v 12:43

  Tak marně čekám na tvou fundovanou reakci na koncert vÚstí a pořád nic........měl Django dosti nabroušenou kytaru-zda otočil booster pořádně doprava jak jsi radil:-))/fuj to je název.....:-))/,Ferda to tam odtlouk jak měl , Milana - toho vynecháme......a hlavně Jirka jestli hrál správný rockový piano typu rock n roll- no prostě zda to tam pořádně rockonamlátil :-)))) .......ne abys použil Párplovský hamondky - :-))))))))
  Tak co bude chytrost na rozdávání????? Čekáme......

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 01.03. v 13:12

  O boosteru jsem mluvil v jiné souvislosti. O rock´n´rollovém piánu jsem snad ani nemluvil - i když třeba v Nechoď Dál a v Já v podstatě je. Když říkám piáno, myslím klávesy obecně, to je takový zjednodušení. Proti hamondkám a "Párplům" jsem nikdy nic neměl. Jenom jsem naznačil, že těch možností je fůra. Moc mi ty Jirkovy kombinace "vážné" hudby a popiny nesedí. Že je to Rachmaninov není od věci - já mám radši funkovější, jazzovější, bluesovější cítění - a né že by to do Jandovejch písniček nešlo. Klávesy na Sopce jsou ale věšinou výborné - tam mě štvou v podstatě hlavně texty. Až na ty čtyři kousky.
  O Ferdově hraní si myslím svoje, ale až tak zlý to není, tu energii do toho dá. Tož chytrosti bylo dost, jdu obědvat. Těším se na tvoji recenzi z Prachatic.

  RE:semtamťuk II
  bohous1, 01.03. v 18:14

  neposloucháš dechovku ? mám pocit, že ti Olympic vůbec nic neříká, a to myslím vážně, bez urážení

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 02.03. v 14:55

  :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
  Dobrý !

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 02.03. v 8:05

  ...si děláš s Milanem p.... srandu ne? Rád bych znal tvé schopnosti krom siláckého bušení do klávesnice.....s názorem , že jeho hraní AŽ TAK ZLÝ NENÍ.....nezlob se ale takhle píše nicka sama neschopna ničeho

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 02.03. v 14:57

  Asi jo. Zajímavá reakce. Zkrátka mě vynechávej a je to.

  RE:semtamťuk II
  kryšpín, 02.03. v 15:40

  tohle mě taky zarazilo... říct o bubeníkovi, který má odehráno svoje, neudělá chybu a má svůj vypracovanej sound, že to není úplně špatný... dobře, čistě z hlediska techniky, nedá se samozřejmě srovnat studiová práce Milana Peroutky s například Štěpánem Smetáčkem, ale každý svou hru staví na něčem jiném - takže ano, Ferda hraje skoro pořád stejnej rytmus, ta práce s hi-hatou by ho prozradila kdekoliv, ale je to přímej a jednoduchej styl s důrazem na rytmus - jak se říká, HRÁT PRO KAPELU! Zkrátka se nedá srovnávat někdo, kdo hraje pro ostatní členy a ví svoje a někdo, komu to nedá - zkrátka nepůjdu daleko - Milan Broum, ten nevydrží hrát kila ani dva takty. Ale oba nakonec mají pro kapelu stejnej přínos. Další věc taky je, co Petr Janda Ferdovi dovolí. O jazzrockové vložky by v Olympicu asi těžko stál.

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 02.03. v 17:34

  Z mého hlediska je bubenický styl Ferdy , který preferuje pro kapelu jako Olympic skvělý....pamatuji se jak mně dostala deska Bigbít kde Ferda poprvé bubnoval - bylo to něco neopakovatelného !!!!Toť muj názor

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 02.03. v 20:14

  Bigbít - květen 1986.

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 02.03. v 18:26

  To se mi líbí, s tebou bych tu hi-hatu a kila probral u piva. Jack by mě tím pulitrem vzal po hlavě.
  Mimochodem - přečti si znova, co o jsem o Ferdovi napsal. Nijak ho nehaním a myslím, že tys to jenom trochu rozpitval.

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 03.03. v 16:33

  Neboj to by mi bylo toho půllitru líto :-))))))

  RE:semtamťuk II
  Gepa, 03.03. v 7:19

  Semtamťuku, já s tebou souhlasím a naopak si myslím, že si to napsal velice dobře a kulantně. Pro jistotu výslovně vypíšu to, na co mám jiný názor než ty - popořadě: "Párplové" mě (s jedinou výjimkou) nikdy neoslovili. Kombinace vážné hudby (slyším tam barokního Bacha) a popiny se mi moc líbí. Funky a jazz zase já moc nemusím. A poslední - texty mi na Sopce přijdou vcelku solidní. Stejně jako u toho Kanagomu - řekl bych přesný průměr v kontextu celé historie a určitě nadprůměr v krátkodobé historii. Ale v tom ostatním souhlasím ... souhlasím ..... souhlasím.
  K autorům reakcím typu "co umíš ty" snad jen tolik, že naprosto neznají zásady kritiky. Když si koupím rohlík a není dopečený, tak asi taky nebudu očekávat reakci: "...a jak bys to upekl ty?". V tomto směru mohu rovněž podepsat to, co napsal "kodl". Nad hiosterickými reakcemi některých horkých hlav rozum opravdu stojí. Příspěvky semtamťuka patří k tomu nejlepšímu (ne-li vůbec to nejlepší), co se na diskusi vůbec dá číst. A svůj kritický hlas umí decentně sdělit.

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 03.03. v 16:32

  Gepo,Gepo...... tak už se vám musím snad jen smát.......:-)))
  Pokud zde někdo machruje jak to Milan,Ferda neumí - no tak zákonitě očekávám adekvátní náhradu , co náhradu - něco co je trumfne a to od semtamťuka prostě nikde nevidím.... :-))))
  Promiň mi tu histerii :-))))

  RE:semtamťuk II
  Gepa, 04.03. v 7:45

  Ty vidíš jen černou a bílou. Ty barvy mezi ti unikají.

  RE:semtamťuk II
  kodl, 02.03. v 15:52

  radejack..zdejších diskuzí se téměř neúčastním.Ne,že by mě nebavil Olympic,ale času poskrovnu,a vzhledem k témeř vyhraněné komunitě možná i trochu zvláštní pocity.To,že sleduji,o čem se diskutuje,není nic tajnýho,ani šmírovaní.Človek se dozví spoustu zajímavostí,a leckdy i tak trochu pozná,kdo jakej je...,
  O tobě,radeckjack,si popravdě,nic dobrého nemyslím.Jsi nadmíru impulsivní,s často zakalenou myslí,schopností se ovládat,a hlavně,pochopit,co znamená slovo diskuze.Navážiš se tady do semtaťuka jen proto,že má jiný názor než ty,že svojí oblíbenou kapelu vidí i jiném,někdy horším světle.Což občas číní,ovšem nikdy ne povrchně,a hlavně,bez urážek a ironie,jak to číníš ty vůči němu.I když s ním občas taky nesouhlasím,nikdy mě ten člověk a jeho názory nepohoršily,a je z nich cítit fundovanost.No taky ti to vlastně ukázal svojí poslední odpovědi,kdy ty jsi čekal,že ho vytočiš,bude se tu složitě obhajovat,a ono nic..ten člověk je nad věcí,a ví své..
  Tolik můj názor.Už jsem ti jednou psal mail s něčím podobným,to když jsi sem dal naprosto nelogicky nějakou tupou,přisprostlou rádoby vtipnou báseń..odpovědi jsem se nedočkalTak třeba ted možná?v každém případě se nemíním dohadovat,jelikož diskutovat s tebou nemá smysl.Všem ostatním vše dobré.M

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 02.03. v 17:28

  Dobrá - to je tvuj názor na mou maličkost a na semtamťuka.pokud použiju impulsivní ,ironickou a myšlenkově zakalenou mysl je to prostě tak - nebudu a nikdy jsem to nedělal - chodit po špičkách a opatrně aby se někdo nepohoršil pokud řeknu svuj názor.....pokud si o mně myslíš jen to špatné , je to jen a pouze tvá věc....pokud jsi dodnes nerozdýchal mou rádoby báseň k Novému roku......nezlob se, ale pokud nejsi schopen povznést se trošku výš nad obyčejný standard/když nepopřeji VŠE NEJLEPŠÍ.... BLÁ.BLÁ,BLÁ/ jsi jednoduše přízemní........on není člověk lepší a horší pokud někdy použije peprnější slovo........k Semtamťukovi ti sdělím pouze a jen to ,že mi právě připadá silně povrchní a jeho názory zastydlé v roce 1980.......a vím co je slovo DISKUTOVAT......od toho jsme zde ne? Diskutuj ty ,diskutuj ty semtamťuku a budu psát i své názory ať někomu šlápnu na kuří oko nebo ne....a věř mi že také nestojím o diskusi na téma : JAK TO HRÁLO V ROCE 80 ,JAK PŘIDAT BOOSTER DOPRAVA ,JAK POŘÁDNĚ ZAHRÁT KLÁVESY,JAK TO POŘÁDNĚ ZABUBNOVAT........takže souhlasím s tebou - nebudeme spolu vést slovní pře....a narozdíl od tebe přeji i TOBĚ vše dobré , ale to je opravdu vše k tvé osobě

  RE:semtamťuk II
  samsungFox, 03.03. v 17:02

  Jste jako malý děti, který si na písečku kradou bábovičky:o)

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 03.03. v 17:39

  My už nejsme děti....to už je začínající senilita :-))))))))

  RE:semtamťuk II
  samsungFox, 03.03. v 18:14

  Jo no, vracíte se do dětství, co?:o) Tak nakupte hračky a valte na píseček za kámošema:o)

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 03.03. v 20:15

  ...myslíš kámoše z domova důchodců? :-)))))))

  RE:semtamťuk II
  samsungFox, 04.03. v 16:12

  Jojo, nebylo by hezké vrátit se do dětských let a znova se přetahovat na písečku o bábovičky a pak žalovat mamince, že ten škaredej, hloupej chlapeček odnaproti ti vzal lopatičku?:o))) a rozdupal kyblíček?:o)) Sakra jsem se do toho nějak vžila, až budete mit schůzi na písečku tak se ozvěte, asi se přidám:o)

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 04.03. v 10:19

  Hele, neber nám tu trochu vzrušení. Je to zdravý (pokud nás neklepne).
  P.S. Koukám, že ses taky malinko rozčílila (ad ODS ).

  RE:semtamťuk II
  samsungFox, 04.03. v 16:13

  Jo no, já když slyším ODS nebo Mirek Topolánek, tak se mi otvírá kudla v kapse:o(( a proto mě ještě víc štve, že je podporuje zrovna Olympic:o((

  RE:semtamťuk II
  semtamťuk, 04.03. v 17:06

  Ber to tak - Tupolánkův ksichtík a řeči se ti nezdaj, k ODS máš z nějakých 17 ti letých důvodů odpor, ale furtumfurt je to demokratická,"středopravá", v podstatě normální strana se svými mafiánky i poctivci. Jsou tu i horší a jedna je opravdu, ale opravdu zlá a falešná a jmenuje se .......? test pro nastupující generaci. Jiná otázka je, jestli je to dobrá image pro kapelu, kór takhle v roce 08. Ráž kdysi podporoval Mečiara ( brrrrr ) tak vehementně, až Elán ztratil polovinu příznivců. Ale to bylo o něčem jiném.

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 04.03. v 17:29

  ....:-) tak politické téma snad radši opustíme.....to bysme se asi vážně řezali po síti půllitrama :-)))) ale v tomto souhlasím s samsungFox...modrá brrrrrrrrrrrrr

  RE:semtamťuk II
  samsungFox, 04.03. v 17:33

  Sestřelíme toho ptáka, co říkáš?:o)))

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 05.03. v 4:42

  Už by bylo na čase...:-)))

  RE:semtamťuk II
  samsungFox, 04.03. v 17:32

  Nevím kdo je horší...ale mám univerzální odpověď - všechny strany sou stejně hrozný:o) ale já podporuju ČSSD, i když je to jen menší zlo:o) ale už bych to ho vážně nechala:o)

  RE:semtamťuk II
  radekjack, 05.03. v 4:43

  já taktéž

  Zpět

  Prosinec 2018
  PoÚtStČtSoNe
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Brno - Vánoční koncert
  P. Janda - ples
  Praha - V.I.P. (uzavřená akce)
  Londýn (UK)

  Zobrazit všechny koncerty

  Galerie

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Přejít do galerie

  Ke stažení

  • Audio
  • Pozadí
  • Ostatní
  • Pro pořadatele

  Video

  Management Olympic 

  Dagmara Durecová
  dagmara@bestia.cz
  Telefon: 220 806 802
  Mobil: 602 320 109
  Skype: daggie23
  ICQ: 190043931
  Generální partner
  Hlavní partner
  Podporujeme

  Vytvořilo
  intencio s.r.o.

  • Olympic v Londýně
   07.12.2018
   Olympic vystoupí 26. ledna 2019 v Londýně v klubu 229 Venue - vstupenky můžete zakoupit zde.
  • DVD Olympic 55
   26.11.2018
   Zbrusu nové DVD Olympic 55 si již nyní můžete předobjednat v našem e-shopu.
  • LP Trilobit v e-shopu
   13.11.2018
   Album Trilobit převedené na LP můžete již nyní objednávat v našem e-shopu.
  • CD Trilobit v e-shopu
   07.09.2018
   Nové album Olympiku s názvem Trilobit si již nyní můžete předobjednat v našem e-shopu do 14.září za zvýhodněnou cenu 289,- Kč, poté bude v prodeji za klasických 329,- Kč.
  • Hitparáda Česká dvanáctka
   28.08.2018
   Na Českém rozhlasu Dvojka byla do Hitparády Česká dvanáctka zařazena nová píseň skupiny Olympic z připravovaného alba Trilobit s názvem Jsi moje. Hlasovat pro postup v hitparádě, můžete zde. Pokud jste píseň neslyšeli, můžete si ji poslechnout v…