Pouze registrovaní uživatelé smějí přispívat do diskuze. Přihlášení

  Zpět

  DVD kapely OLYMPIC
  Mylda, 08.11. v 13:06

  Přátelé, v životě je málo chvil, který vás dostanou. Chvil, kdy cítíte co jste a co jste byli a zaplaví Vás pocit nadšení a nové energie. Tento pocit jsem zažil kdysi, v sobotu odpoledne, kdy jsem si náhodou zapnul TV a viděl vystoupení kapely Olympic s jejch přáteli.

  Hráli a zpívali jako o život s Pavlem Sedláčkem, dokonce i s Pavlem Černockým a s mnoha dalšími a bylo z toho cítit to nadšení, vodvaz a dobrá nálada.

  Od té doby pátrám a nenalézám. ČT má na svých stránkách 10, 25, 30 let Olympicu, ale nic neopakuje. Já jsem koupil 40 let Olympicu, ale není to to, co stále a marně hledám. Možná to je můj vzpomínkový optimismus, ale ten skvělý pocit jaký jsem zažíval, když jsem to tehdy viděl, je ve mně furt!

  Nechci to někde stahnout, chci za to samozřejmě zaplatit, Petře Jando!.-) a rád, když to bude to ono. To nadšení a trocha nostalgie z toho co bylo a co se na pár chvil, ve Vašem vystoupení, vrátilo.

  Přátelé, pomozte mně pátrat, viděli jsme to v ČT, Olympic a jejich přátelé a hosté, že by těch 30 let...??? Kde to mohu koupit a zase to zažít!?

  Mylda zdraví Olympiky a všechny ostatní !
  formentor@email.cz


  RE: DVD kapely OLYMPIC
  milanmilan2, 08.11. v 19:50

  Ahojky, tady asi bude každá rada drahá. Kdy asi tak to ta ČT vysílala ? Olympic + Sedláček + Pavel Černocký ? Na VHS a DVD nehledej, tam to určitě nebylo a není a, bohužel, nejspíš ani nikdy nebude.
  Petr Janda se kdesi vyjadřoval, proč Supraphon nevydá alnglická LP - že by se to prý nevyplatilo. Takže je žádali o odprodej, a to zase taky nešlo, protože za to chtěli tolik, že to bylo pro BestIi neakceptovatelné. Např. Elán anglická alba má, např. Michal David taky, řada dalších rovněž. Takže tudy asi cesta nevede. Že by ČT něco odvysílala znovu, to asi nehrozí. Za ta léta snad jen Ulici a 20 let Olympicu z Lucerny, a to bylo nějak na Nový rok ve 4 ráno. Tam by byl např. Marathon celý a Slováčkův Dynamit by tam byl taky. Na VHS je z Marathonu střih, a Dynamit nikde. Asi chtěl Slováček moc. Marathon pak, naštěstí, vyšel v l2 min. verzi jako bonus na DVD Olympic 2.
  Ale to jsem odbočil. Mimochodem, ČT už asi nikdy neodvysílá Bigbít a že by ho vydali, to už asi vůbec ne.
  K dotazu. Nemohl to být koncert Comeback, anebo legendy českého rocku se vracejí ? Viděl jsem tenkrát v tv celý ten koncert, avšak natočil jen tři písničky Olympicu - bylo to v Lucerně. Že by tam ale hráli se Sedláčkem a Černockým najednou, to v tom, co myslím já, zcela určitě nebylo. Mimochodem, tak nějak v r. 1992 Paseka na CD vydala záznam koncertu Comebacku, ale ne ten s Olympicem a Petrem Novákem, ale s Flamengem, Hajnišem, Matadors, Rebels atd. Nemohlo to vyjít třeba i na VHS ?
  Rád bych poradil, Olympická diskografie a její perličky je můj oblíbený koník a vím co to je, ještě jednou něco slyšet, ale fakt neví´m, co by to mohlo být. Má přání - Kompletní vydání jednotlivě vydaných písniček - Autumn Mood, Už je po - live, atd., a další nenatočených a tím pádem nevydaných - Bloumám, Kolumbus, Co tě znám, Mezitím, Špiritus ve verzi z filmu z r. 1967 atd. atd. A do toho live Prázdniny na Zemi II. Doporučuji porovnat Záření ve verzi z DVD Olympic 3, tedy ve verzi z r. 1991 s Trilogy 2006.
  A pak ještě pořád nevím, co je za instrumentálku z filmu jehož název jsem už zase zapomněl, a to je těch - 237 koňaků. A nevím a nevím a doufám a doufám, s pozdravem pro Myldu - Milda ( Milan ).

  RE: DVD kapely OLYMPIC
  Mylda, 09.11. v 12:02

  Ahoj, díky za vyčerpávající odpověď, která srší Tvými znalostmi a vědomostmi. v době, kdy si v Las Vegas zařídíš dokonalou svatbu za dvě hodiny i s ohňostrojem, není v Čechách zájem o obchod. Chápu, že jsou ve hře autorská práva, ale kdyby někdo začal vydávat to, co si lidi žádaj, určitě by to byl trhák. Česká TV má mnoho vystoupení, záznamů z nich ve svém archivu. Brečej, že nemaj peníze, ale když člověk něco chce, chce za to zaplatit, tak by to měli dodat. Jde jen o částku, kterou je zájemce ochotnej zaplatit. Čas běží, fanoušci umřou a ta pár let o spoustu českých pop umělců nebude zájem. Když je, tak by měli mít k dispozici archiv pro ně. Protože, přiznejme si, že o českou pop muziku a igbeat mají zájem jenom místní. 20 km za hranicema nikdo neví kdo je Lucie Bílá, Lucie, Wanastovi věci, Kabát a spol. A bude hůř!

  Snad jen samotní účastníci vědí, kde s kým kdy hráli, protože taková sestava se neschází každý den. Pokusím se zavolat oběma Pavlům, snad to mají, nebo si vzpomenou.

  Kdyby se dostal na diskusi Petr Janda, určitě také odpoví, protože mám zkušenosti, že to dělá a v tom a nejen v tom, samozřejmě, je fakt frajer, že ho zajímají názory normálních lidí a reaguje na ně.

  Ještě jednou díky za reakci a kdybych se něco dozvěděl, napíšu. Na to, když se sejdou staří/mladí pardi, baví je to a je to cítit, že to tam je, se nezapomíná. To je tak jako by mi bylo furt těch..náct! A za ten pocit jim patří velkej dík. Jako když si pustím koncerty Rolling Stones, nebo Queen.
  Ještě ten Olympic!!!

  RE: DVD kapely OLYMPIC
  cheben, 12.11. v 18:32

  Přátelé,kamarádi.Nedalo mi to a tak jsem se šel pohrabat v deskách,v domění,že TO tam někde určitě mám a když nic jinýho,tak aspoň pomůžu určit kdy a kde se TO odehrálo.Nenašel jsem nic,ale aspoň chci říct,že snaha byla a třeba někdo jiný bude mít víc štěstí.Ono s tím naším Olympicem to nebylo nikdy snadný.Pamatuju se velice dobře,že v době před zhruba třiceti lety,kdy v rádiu frčely Toulky a já si v programu našel ten dlouho očekávaný den D a těšil se na Olympic,buď skončili s pořadem o něco dřív,nebo uvedli někoho navíc,ale Olympic v devíti z deseti uvedených pořadů neprošel!!!Abych nekončil pesimisticky,tak:Zejtra v Hradci ahoooj a "HEZKEJ VEČER"..........

  Zpět

  Říjen 2018
  PoÚtStČtSoNe
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031
  Petr Janda USA - konec
  Králův Dvůr - Olympic tour 2018
  Levice (SK) - městské slavnosti
  Turnov - Olympic tour 2018

  Zobrazit všechny koncerty

  Galerie

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Přejít do galerie

  Ke stažení

  • Audio
  • Pozadí
  • Ostatní
  • Pro pořadatele

  Video

  Management Olympic 

  Dagmara Durecová
  dagmara@bestia.cz
  Telefon: 220 806 802
  Mobil: 602 320 109
  Skype: daggie23
  ICQ: 190043931
  Generální partner
  Hlavní partner
  Podporujeme

  Vytvořilo
  intencio s.r.o.

  • CD Trilobit v e-shopu
   07.09.2018
   Nové album Olympiku s názvem Trilobit si již nyní můžete předobjednat v našem e-shopu do 14.září za zvýhodněnou cenu 289,- Kč, poté bude v prodeji za klasických 329,- Kč.
  • Hitparáda Česká dvanáctka
   28.08.2018
   Na Českém rozhlasu Dvojka byla do Hitparády Česká dvanáctka zařazena nová píseň skupiny Olympic z připravovaného alba Trilobit s názvem Jsi moje. Hlasovat pro postup v hitparádě, můžete zde. Pokud jste píseň neslyšeli, můžete si ji poslechnout v…
  • Nové album Trilobit
   27.08.2018
   Nové album Olympiku s názvem TRILOBIT vychází 14. září a pokřtěno bude 18.9.2018 na koncertě v Malostranské besedě. Vstupenky v Ticketstreamu jsou již vyprodané, ještě jich je několik na pokladně v Malostranské besedě.
  • Podzimní část turné
   27.08.2018
   Začíná nám podzimní sezóna. Kde se uvidíme? 7.9. Čechy p. Košířem, 8.9. Brušperk, 9.9. Oslavany, 15.9. Praha, 15.9. Jirkov, 18.9. Malostranská beseda – Praha, 22.9. Rokycany, 19.10. Králův Dvůr, 20.10. Levice SK, 24.10. Turnov, 25.10. Strakonice, 30…
  • DVD Olympic 55 let
   27.08.2018
   V září začne ČT připravovat DVD Olympic 55 let – podařilo se nám vyjednat, že tentokrát bude na DVD celý koncert. Termín vydání je přibližně prosinec 2018.